Lední mědvěd 4ks (v krabičce) #spoluproklima

Limitovaná edice Lední medvěd cupcake je naše cesta jak podpořit projekt #spoluproklima, který se snaží vyzvat naší českou vládu, aby při ochraně klimatu dala na doporučení vědců a ne na doporučení firem a lobistů, kteří jsou velkou částí zodpovědní za klimatickou krizi.

Půjdete touhle cestou s námi?

Koupí této krabičky přispějete 100,- organizaci GreenPeace, která se snaží i novou peticí ještě více upozornit na problém globálního oteplování, kvůli němuž dochází k masivnímu ubývání ledových ploch jež jsou pro lední medvědy nezbytnou součástí jejich přežití.

Lední medvěd cupcake je limitovaná edice dostupná na e-shopu, ale i na našem obchůdku Lelí's Cupcakes, Vyšehradská 53, jen do 31.ledna.

Skladem (> 10 ks)
340 Kč
Kategorie: Limitované edice
A9106412
Akce Novinka

Led a zima. Pro lední medvědy ten největší dar. A vy je skrze naše sněhové kokosové potěšení můžete alespoň malinko obdarovat.

Podle studie publikované v Nature Climate Change je totiž pravděpodobné, že pokud neuděláme více pro řešení otázky změny klimatu, většina populací ledních medvědů bude do roku 2100 vyhubena.

A proto koupí této krabičky přispěte 100,- organizaci GreenPeace, která se tento zásadní problém snaží změnit. 

Organizace GreenPeace také vytvořila petici, která vyzývá českou vládu, aby při řešení problému ohledně ochrany klimatu dala na názory odborné veřejnosti. Tuto petici můžete podepsat i vy a zvýšit tak šanci na její úspěch.

O celé problematice klimatických změn se můžete dočíst na greenpeace.org nebo jejich sociálních sítích.

Odkaz na petice zde: https://www.spoluproklima.cz

 

Cupcake Lední medvěd je kokosové těsto plněné kokosovou náplní s jemným šlehačkovo-mascarpone krémem obaleným ve strouhaném kokosu. 

Dekorace medvěda je vyráběna ručně a je jedlá.

 

Lední medvěd cupcake je limitovaná edice dostupná na e-shopu, ale i na našem obchůdku Lelí's Cupcakes, Vyšehradská 53, jen do 31.ledna.