Mikulášské cupcakes 4ks (v krabičce)

Cupcakes si můžete objednat na jakékoliv datum (vždy jde vybírat z následujících 4 dnů), stejně jako jakékoliv jiné krabičky cupcakes z našeho e-shopu, datum a čas vyzvednutí nebo rozvozu zvolíte v 2. kroku objednávky. Pokud objednáváte krabičku na dny okolo Mikuláše (tj. na 2., 3., 4. a 5. prosince), vytvořte objednávku co nejdříve a zvolte datum již zde ve variantě produktu. Na tyto dny se neobjednává konkrétní čas. Kvůli velkému zájmu nedokážeme slíbit, že bude možné tyto produkty objednat klasickým způsobem 3 dny dopředu, proto je lepší si je předobjednat již nyní, množství krabiček na jednotlivé dny je omezeno.

Datum vyzvednutí / rozvozu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Na objednávku (> 10 ks) Zvolte variantu
315 Kč
Kategorie: Eshop
Mikulášské cupcakes 4ks (v krabičce)
Novinka Tip

Letos je bohužel ten Mikuláš celkem nejistý. Přijde, nepřijde?

Abyste ale nepropásli možnost odměnit své děti (a nebo třeba i sebe za to, že jste s nimi tu domácí výuku přežili) upekli jsme pro vás tuhle mikulášskou nadílku. Vševědoucí Mikuláš jako red velvet s cream cheese zdobený cukrovou mikulášskou čepicí, bělostný anděl jako vanilkový korpus se zapékanými borůvkami, tekutým slaným karamelem s duo krémem ze slaného karamelu a mascarpone nazdobený andělskými křídly a rozdovádění čerti jako dva deluxe čokoládové cupcakes s krémem z pařížské šlehačky zdobené domácím čokoládovým truffle a čertovskými rohy. Všechny dekorace jsou vyráběny ručně z cukrové tvarovací hmoty a jsou jedlé.

 

Možnost objednat na následující dny a to jak s osobním vyzvednutím, tak s dopravou (přesné datum a čas vybíráte ve 2. kroku objednávky) a nebo s vyzvednutím či dopravou až na data okolo dne sv. Mikuláše (v tomto případě zvolte datum již zde ve variantě produktu).

 

Alergeny:

obiloviny, mléko, vejce, ořechy