Vánoční mini cupcakes 24 ks (v krabičce)

Cupcakes si můžete objednat na jakékoliv datum (vždy jde vybírat z následujících 4 dnů), stejně jako naše jiné cupcakes krabičky z e-shopu, datum a čas vyzvednutí nebo rozvozu zvolte, prosím, v 2. kroku objednávky. Pokud objednáváte krabičku na dny okolo Vánoc (tj. na 21., 22. a 23. prosince), vytvořte objednávku co nejdříve a zvolte datum již zde ve variantě produktu. Na tyto dny se neobjednává konkrétní čas. Kvůli velkému zájmu nedokážeme slíbit, že bude možné tyto produkty objednat klasickým způsobem 3 dny dopředu, proto je lepší si je předobjednat již nyní. Počet krabiček je na každý den omezený.

Datum vyzvednutí / rozvozu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Předobjednávka (> 10 ks) Na objednávku (> 10 ks) Zvolte variantu
690 Kč
Kategorie: Eshop
A9101715
Novinka Tip

Ten nejkrásnější čas z celého roku. Už se to blíží.

A letos si můžete se svými blízkými vaši sváteční tabuli udělat ještě krásnější a to s naší pozlacenou limitovanou krabičkou 24 mini cupcakes. Krabička obsahuje 4 příchutě po 6 kusech a je převázaná zlatou mašlí. Najdete v ní deluxe čokoládový dortík s pařížskou šlehačkou s mini domácím čoko trufflem, perníčkové cupcakes se skořicovým cream cheese krémem a malým medovým perníčkem s vločkou, čoko deluxe cupcake s krémem se slaným karamelem a s čoko placičkou z kvalitní karamelové čokolády posypaný zlatou sušenkou a v neposlední řadě ořechové cupcakes s jemným smetanovým krémem namáčeným v 70% čokoládě a posypaným vlašskými ořechy.

Možnost objednat na následující dny a to jak s osobním vyzvednutím, tak s dopravou (přesné datum a čas vybíráte ve 2. kroku objednávky) a nebo s vyzvednutím či dopravou až na data okolo Štědrého dne (v tomto případě zvolte datum již zde ve variantě produktu).

 

Alergeny:

obiloviny, mléko, vejce, ořechy