Podpora


V roce 2020 získala firma Lelí’s Cupcakes s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16 027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy Lelí’s Cupcakes s.r.o. na projektu - “Audiovizuálního materiálu - videa” v Praze za účelem podpory prodeje knihy. Očekávaným výstupem je profesionální video k podpoře prodeje knihy a budování značky Lelí’s Cupcakes. Projekt Lelí’s Cupcakes - audiovizuální materiály byl spolufinancován Evropskou unií.

V roce 2020 získala firma Lelí’s Cupcakes s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16 027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy Lelí’s Cupcakes s.r.o. na projekt - “Profesionální fotografické materiály” v Praze za účelem vytvoření kvalitních fotografickým podkladů k podpoře budování značky. Očekávaným výstupem jsou jednotlivé tematické galerie daných fotografických podkladů. Projekt “ Lelí’s Cupcakes - Profesionální fotografické materiály” byl spolufinancován Evropskou unií.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení