MAROCCAN MARKET - Sweetapolita (100g)

MAROCKÝ MARKET. 

Záplava afrických barev v jedné lahvičce. Velké množství barevných čoko koulí, hvězdiček a dalšího základního zdobení. Rozzáří každé letní posezení s dezerty nebo pobaví na dětské oslavě.

100g posypek Sweetapolita.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
450 Kč
Kategorie: Posypky a zdobení
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 


Složení: moučkový cukr, cukr, hydrogenovaný
palmový olej, sirup, slunečnicový lecitin, pryskyřičná glazura, kukuřičný škrob, glukóza, sojový lecitin, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový
dextrin, arabská guma, bramborový škrob, slunečnicový olej, rýžový olej, maltrodextrin, kukuřičný sirup, stearát vápenatý, hypromelosa,
perleťový lesk na bázi slídy, sůl, pšeničný škrob, pšeničná mouka, pšeničná semolina, rybí a hovězí želatina, agar, propylen glykol, E555, přírodní i umělá barviva (E101(i),E102, E110, E120, E127, E129, E131, E133, E160b, E171, E172), snížená bílkovinová syrovátka, kakao, modifi kovaný kukuřičný škrob, včelí vosk.

Obsahuje mléko a sóju.

Může obsahovat stopy ořechů.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Doporučené datum spotřeby: únor 2024.Zpět do obchodu