PIÑATA - Sweetapolita (100g)

PIÑATA.

Párty mi na dětskou oslavu. I se zavřenýma očima byste našly všechny možné barvy confettových lístků, čoko koulí a základního zdobení. Tuhle záplavu hravosti Vám pochválí nejeden oslavenec.

 

100g Sweetapolita posypky.

Skladem (1 ks)
325 Kč
Kategorie: Posypky a zdobení
Hmotnost: 0.3 kg
PINATA FLAT 909x1510 crop center.png
Výprodej

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 


Složení: moučkový cukr, cukr, palmový olej, kukuřičný škrob, glukóza, sojový
lecitin, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový dextrin, snížená bílkovinová syrovátka, kakao, včelí vosk, umělá barviva (E102, E110, E127, E129, E133, E171).


Obsahuje mléko a sóju.

 

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

 

Minimální trvanlivost do března 2023.

Zpět do obchodu