RED VELVET CAKE - Sweetapolita posypky (100 g)

ZNÁMÝ SAMEŤÁK.

Red Velvet.

Ty nejvíce luxusní a dekadentní posypky, které jako by vypadly z oka Red Velvet těstu. Bílá srdíčka, červené čoko koule, zlaté slídy a červeno-bílé základní posypky nastaví laťku hodně vysoko. Kouzlete s nimi o Vánocích, na Valentýna nebo prostě jen když potřebujete trochu toho červeného luxusu.

 

Sweetapolita posypky, 100 g.

Skladem (>10 ks)
325 Kč
Kategorie: Posypky a zdobení
Hmotnost: 0.22 kg

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 

 
Složenímoučkový cukr, cukr, palmový olej, kukuřičný škrob, glukóza, sojový lecitin, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový dextrin, snížená bílkovinová syrovátka (mléko), kakao, modifikovaný kukuřičný škrob, pšeničný škrob, rybí želatina, včelí vosk, umělá barviva (E100, E127, E129, E171, E174).
 
Obsahuje mléko a sóju a pšenici. Může obsahovat stopy vajec a ořechů.
 
Minimální trvanlivost do listopadu 2022.