SWOON - Sweetapolita posypky (100g)

OKOUZLENI.

Mix, který láká k tomu nechat se jím okouzlit. Námořnická modř, červená, bílá a růžová, které se objevují ve tvarech trojúhelníku, tyčinek, srdíček a čokoládovávých koulí jsou tou správnou cestou k doladění svatebního dortu nebo k vyjádření lásky dezertem kdykoliv během roku.

Sweetapolita posypky, 100g.

Skladem (6 ks)
325 Kč
Kategorie: Posypky a zdobení
Hmotnost: 0.3 kg

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 


Složení: moučkový cukr, cukr, palmový olej, dextróza, kukuřičný škrob, glukóza, sójový lecitin, rýžová mouka, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový dextrin, kakao, snížená bílkovinová syrovátka (mléko), pšeničný škrob, bramborový škrob, včelí vosk, slunečnicový olej, hovězí a rybí želatina, umělá a přírodní barviva (E100, E102, E110, E127, E133, E127,E133, E160b, E171, E174).

Obsahuje mléko, sóju a pšenici. Může obsahovat stopy vajec a oříšků.

Minimální trvanlivost do listopadu 2022.