TO THE MOON - Sweetapolita (100g)

AŽ NA MĚSÍC.

Noční dobrodružný mix plný hvězd, měsíců, čoko koulí a základního zdobení by si přál nejeden astronaut. Vhodné třeba i na dezert při večerním mlsání.  

 

100g Sweetapolita posypky.

Skladem (2 ks)
325 Kč
Kategorie: Posypky a zdobení
Hmotnost: 0.3 kg

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 


Složení: moučkový cukr, cukr, hydrogenovaný
palmový olej, sirup, slunečnicový lecitin, pryskyřičná glazura, kukuřičný škrob,glukóza,
sojový lecitin, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový dextrin, arabská guma, bramborový škrob, slunečnicový olej, rýžový olej, maltrodextrin,
kukuřičný sirup, stearát vápenatý, hypromelosa, perleťový lesk na bázi slídy, sůl, pšeničný škrob, pšeničná mouka, pšeničná semolina, rybí a hovězí želatina, agar, propylen glykol, E555, přírodníi umělá barviva (E101(i),E102, E110, E120, E127,
E129, E131, E133, E160b, E171, E172), snížená bílkovinová syrovátka, kakao, modifikovaný kukuřičný škrob, včelí vosk.

Obsahuje mléko a sóju.

Může obsahovat stopy ořechů.

Minimální trvanlivost do července 2023.