Vánoční pečicí výzva 2021

cupcakes-vyzva

 

Zapojte se do zimní soutěže #pecusleli a upečte nejvánočnější cupcakes.

Zavažte zástěry, rozpalte trouby, zapněte šlehače na plné obrátky a upečte a ozdobte vánoční cupcakes třeba tak, jak byste si je upekly na Váš štědrovečerní stůl. K tomu abyste se mohli zapojit do soutěže stačí Vaše výtvory vyfotit na Instagram, označit fotku @leliscupcakes a @hooverczsk a přidat hashtag #pecusleli.

Co je ve hře?

Hledáme deset hlavních výherců, které budeme moci odměnit za nejorignálnější zdobení cupcakes ve vánočním stylu. Hlavní cenou je tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 od společnosti Candy Hoover ČR s.r.o. v hodnotě 6490,-, dalšími cenami jsou další ruční vysavač, velký dárkový set Lelí's Cupcakes s novým vydáním knihy Velký den o malém dortíku, zbrusu nová rychlá kuchařka od Cat&Cook a další hodnotné ceny.

Jak budeme vybírat výherce?

Výherce opět společně vybere tří členná porota složená z Lenky Hnidákové alias Lelí, Kristiny Hlaváčkové, manažerky pro komunikaci firmy Candy Hoover ČR s.r.o a profesionálního fotografa Honzy Martince, který má na svědomí fotky v celé Cupcake knize.

Soutěž bude trvat od 25.11.2021 do 12.12.2021 23:59.
Všichni výherci budou poté zveřejněni nejpozději do 15.12.2021.

Tak pojďte do toho, těšíme se na všechny fotky s označením #pecusleli.

Kompletní pravidla zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení