Dětský workshop zdobení cupcakes

Na Den dětí ve středu 1. června jsme pro vás přichystali hned tři termíny. Nazdobíme si spolu vlastní cupcake, povíme si něco málo o tom z čeho a jak se pečou cupcakes. Dostanete upečený vanilkový korpus, spolu do něj vydlabeme dirku, naplníme ho malinovým rozvarem nebo slaným karamelem, zkusíte si práci s profesionálním cukrářským sáčkem a špičkou a spolu nastříkáme na váš dortík duhový krém. Cupcake si pak dozdobíte čerstvým ovocem, nebo posypkami Sweetapolita. Pro efekt budeme používat i zlatou sušenku a zlatou prachovou barvu.  Nakonec vás čeká nejtěžší úkol, svůj výtvor sníst, nebo si na něj zakoupit na místě krabičku a odnést si ho domů.

 

Workshop bude probíhat v naší prodejně Lunar na Vyšehradské 53.

 

Vhodné pro děti od 3 let.
Všechny děti se mohou zúčastnit pouze za doprovodu rodiče či dospělého, menší děti než doporučené se mohou zúčastnit za jejich aktivní účasti.
 

 

Po celou dobu workshopu mají děti k dispozici vodu a domácí limonádu.
 
délka: 30 minut
kapacita: 12 dětí na jeden termín
cena: 120,-
 
 
Termíny konání workshopu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Na objednávku (8 ks) Na objednávku (6 ks) Zvolte variantu
120 Kč
Kategorie: Workshopy
A9107824
Novinka

Seznam alergenů:

mléko, vejce, oříšky, sója, obiloviny.

 

Seznam alergenů obsažených v cukrových dekoracích Sweetapolita, zlaté sušenky a zlaté prachové barvy najdete u těchto produktů na našem e-shopu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení