Dárková poukázka na workshop s Lelí

Workshop má kapacitu pouze 6 lidí na termín. Probíhá ve vámi zvoleném termínu od 10 do 14 hodin na adrese Vyšehradská 53, Praha. V ceně je i občerstvení a lehký oběd. Domů si každý účastník odnese nové zkušenosti, skvělý zážitek i krabičku čtyř dortíků, každý jinak nazdobený. Péct a zdobit jich ale budeme víc, abychom je mohli nad šálkem kávy společně i ochutnat. 
 
Po zaplacení kurzu obdržíte poukaz, na kterém od nás bude vyplněný termín, který jste zvolili. Vy na poukaz dopíšete jméno obdarovaného. Pokud je poukaz pro Vás a nepotřebujete ho fyzicky, stačí když nám to dáte vědět do poznámky ve 3. kroku objednávky. V takovém případě zvolte dopravu osobní odběr, nám stačí při příchodu na kurz nahlásit jméno. 
 
Více o kurzu si přečtěte v detailním popisu níže. 
Termíny konání workshopu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
3 100 Kč
Kategorie: Workshopy

Víte, co dělá cupcake dortem? Chcete se stát královnou cupcakes nebo víte, komu udělat kurzem radost? Na workshopu vás Lelí naučí vyrábět tyhle malé dortíky levou zadní. Všichni se asi shodneme, že čokoláda k mlsání patří. Ale zkuste si jen pomyslet na slaný karamel s vanilkou! Naučíte se základní těsto na cupcakes, z
kterého lehce vykouzlíte vanilkové i čokoládové korpusy. Projdete společně přípravu slaného karamelu i malinového rozvaru. Lelí vám ukáže tipy a triky na práci s cukrářským sáčkem a budete trénovat zdobení tak dlouho, než si budete jistí, že se vám na dortík povede na první dobrou. Aby váš krém měl opravdu dokonalý tvar a vy se tak mohli pyšnit profesionálními cukrářskými výtvory, k samotnému zdobení dortíků se dostanete až po důkladném tréninku.
Těšit se můžete na čtyři sladké hodiny, z kterých si odnesete nejen spoustu informací a zážitků, ale také vlastnoručně upečené a nazdobené dortíky v dárkové krabičce.
 
V ceně kurzu je i občerstvení a lehký oběd. Domů si každý účastník odnese krabičku čtyř dortíků, každý jinak nazdobený, péct a zdobit jich ale budeme víc, abychom je mohli nad šálkem kávy společně i ochutnat.
 
MENU:
Čokoládový cupcake plněný malinovým rozvarem s duo krémem a ovocem
Čokoládový cupcake s cream cheese zdobený ovocem, krémovými lístečky, zlatem a sušenkou
Vanilkový cupcake plněný slaným karamelem s krémem ze slaného karamelu, zdobený karamelovou čokoládkou s kousky karamelek a solným květem s ibiškem 
California Dream - vanilkový cupcake se zapečenými borůvkami, slaným karamelem a duo krémem z mascarpone a slaného karamelu zdobený karamelkami, ovocem a krémovými lístečky
 
CO SE NAUČÍTE:
- péct korpus a jejich obměny
- připravit dokonalý krém (cream cheese, čokoládový a slaný karamel)
- návod na malinový rozvar, slaný karamel i čokoládový základ
- práci s cukrářským sáčkem a trezírovací špičkou
- a hlavně si odnesete tolik informací, že se vám hlava nebude točit fakt jen z toho slaného karamelu
 
DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:
Kurzy jsou pouze po šesti lidech, proto neváhejte. Po zaplacení kurzu obdržíte poukaz, na kterém od nás bude vyplněný termín, který jste zvolili. Vy na poukaz dopíšete jméno obdarovaného. Pokud je poukaz pro Vás a nepotřebujete ho fyzicky, stačí když nám to dáte vědět do poznámky a dáte si poukaz k osobnímu vyzvednutí na krámek. Nám stačí při příchodu na kurz nahlásit jméno. 
 
NĚCO MÁLO O LELÍ
Lenka Hnidáková otevřela v roce 2016 první pražský obchod specializovaný na cupcake. Ne vždy ale bylo její zaměření gastronomické. Vystudovala mediální komunikaci a následně pracovala v digitální agentuře, kde ji nejvíce bavilo vymýšlet nové nápady a kampaně. Časem ale sílila její chuť budovat něco vlastního a zanechat za sebou hmatatelný výsledek. A tak si v roce 2012 založila značku Lelí’s Cupcakes a to, že jí malé dortíky přišly do cesty, považuje za dar z nebes. Od té doby napekla na tisíce dortíků, vymyslela nespočet chutí, krémů, konceptů i zdobení a její cupcakes se staly symbolem radosti. Lenka nepřestává hledat nové kombinace a možnosti a svého cukrářského umu využívá i pro charitativní záležitosti. Rozhodně dělá svět sladším pro nás pro všechny, a to se vždycky hodí.