Cupcakes

Cupcakes z naší stálé nabídky (10-12 druhů) si můžete zakoupit a vychutnat buď přímo u nás v prodejně na adrese Vyšehradská 53, nebo si je můžete objednat s dovozem přes Wolt. Pokud nehledáte nic speciálního a vyberete si z naší stálé nabídky, není problém vyzvednout v prodejně v rámci otevírací doby okolo 30 kusů i bez objednávky. Vyberete-li si ze stálé nabídky, ale zároveň potřebujete více kusů, objednejte je alespoň 2 dny předem. 

Mimo naší stálou nabídku nabízíme i speciální cupcakes. Dárkové krabičky objednávejte alespoň 3 pracovní dny předem. Limitované edice mají vždy uvedeno, od kdy do kdy je možné je objednat. 

Hledáte cupcakes na míru? Máte jasnou představu, jak by měly cupcakes vypadat, jaká ingredience by neměla chybět, nebo chcete speciální zdobení? Cupcakes objednávejte alespoň týden dopředu, pokud se jedná o větší akci, či svatbu, je lepší objednávat minimálně měsíc předem a počítat také s osobní schůzkou a ochutnávkou. Ve spolupráci s Famagusta Cafe & Fresh food jsme schopni zařídit také celý catering. ​

Ceny*

Velké cupcakes znáte z obchůdku. Střední a malé nabízíme pouze na objednávku.

ceny_FINAL2

 

 L1009866