Knihy

CUPCAKE BIBLE

…aneb dvě velké knihy o cupcakes, první vyšla v roce 2019 a je zaměřená na základy, jednodušší recepty, osvědčené postupy, tipy a triky. Je inspirací pro všechny, kteří by rádi trochu více věřili sami v sebe, mají touhu péct, podnikat, změnit svůj život a dělat to, co dělají s láskou a nadšením. Je jedno jestli toužíte otevřít svou vlastní kavárnu, nebo chcete zvládnout sami upéct dortíky dětem na oslavu narozenin, kniha Cupcake: Velký sen o malém dortíku vás povede krok za krokem.

“Ahoj, já jsem Lelí a nejsem ani cukrářka, ani spisovatelka. Přesto se nějak stalo, že už se víc jak deset let živím pečením malých roztomilých dortíčků a napsala jsem o nich dvě knihy. Jestli rádi pečete, neměla by cupcake bible chybět ani ve vaší kuchyni.”

 

Prolistujte si ukázku z prvního dílu

Leli a prvni kniha

Leli autogramiada 1

Druhý a zároveň závěreční díl jsme vydali koncem roku 2022 a nese podtitul Jak dělat svět sladším místem. A přesně o tom také je. Základy jsme se naučili v prvním díle, v tom druhém nám kromě dalších receptů jde také o to, jak nazdobit cupcakes na nejrůznější příležitosti a rozdat kolem sebe co nejvíce radosti. Jasně cupcakes jsou super na narozeniny, ale třeba taky na Vánoce, Valentýna, Velikonoce nebo na halloweenskou party. Dvojka na jedničku úzce navazuje. Pokračujeme ve stránkování a odkazujeme na recepty z jedničky. Rozhodně si dvojku nepořizujte bez jedničky, chybělo by vám prvních třista stran. A jestli máte jedničku, tak veřte, že vám to nestačí. Dvojku prostě potřebujete. Budete mile překvapeni, co všechno se do prvního dílu nevešlo a pochopíte, proč jsme museli po třech letech vypadat druhý - doplňující díl.

 

Prolistujte si ukázku z druhého dílu

Druhá cupcake kniha

Ukázka z druhé knihy

Oba díly mají dohromady sedmset stran. Cupcake bible jim začali říkat sami naši fanoušci. A já to s nadšením přijala. Protože ano, dala jsem do nich vše co jsem se za deset let praxe naučila. Tady je určitě fér říct, že jediné, co v cupcake bibli nenajdete, je recept na náš deluxe čokoládový korpus, ten co nás na začátku tak proslavil, a který si střežíme jako výrobní tajemství a bude se dědit z generace na generaci. Dokonce se na něj u nás podepisuje konkurenční doložka. Je to ale opravdu jediné co v knihách záměrně chybí. Kromě tohohle receptu v nich najdete moje kompletní know-how a recepty a postupy přesně tak, jak je my sami používáme a osvědčily se nám.

Obě knihy jsou rozdělené na tři hlavní části. První je vždy příběh, dozvíte se jak jsem ke cupcakes přišla, jak upéct dobrou crowdfundingovou kampaň a jak jsme začínali podnikat. V druhém dílu pak hlavně to, jak jsme ustáli covid i jaké jsou naše plány do budoucna. Receptovou část jsme rozdělili na tři hlavní bloky a zvlášť připravili recepty na korpusy, krémy a různé náplně, u každého je pak doporučené párování, díky desítkám základních receptů a jednoduchým pravidlům, tak můžete vytvořit stovky kombinací. Třetí část má přinášet především inspiraci, najdete v ní námi nejvíce osvědčené kombinace a zdobení s odkazy na recepty. Knihy vás mají nejen učit ale především motivovat.

IMG_9849

SA103653
Tip
980 Kč

Úzce navazující druhý díl velké cupcakes bible, tentokrát s podnázvem Jak dělat svět sladším místem. Dalších 396 stran plných rad, tipů a návodů na to jak na malé roztomilé...

1626
SA103668
Tip
1 670 Kč –25 %
1 250 Kč

Balíček obou dílů cupcakové bible, kniha - Cupcake 1: Velký sen o malém dortíků a kniha - Cupcake 2: Jak dělat svět sladším místem. Celkem 700 stran receptů, tipů, rad a návodů...

1629
E12A14C9 77CB 48F4 818C F03843570A38
620 Kč

  Není to kuchařka, je to cupcakes bible. Rozebereme spolu cupcakes do nejmenšího detailu. Kniha je především unikátní v tom, že přináší osvědčené recepty na korpusy a krémy...

838
3 položek celkem
Zpět do obchodu