Velká letní výzva

Výherci

Gratulujeme všem výhercům a moc děkujeme všem zúčastněným. Přišlo nám neuvěřitelných 54 návrhů. Všichni výherci budou kontaktováni napřímo.

Absolutní vítěz a cupcake, který budeme péct a prodávat celý listopad 2023

Výherci kategorie do 8 let

Výherci kategorie do 16 let

Výherci kategorie od 17 let

Speciální sladkou odměnu posíláme dětem ze školní družiny ZŠ Břečťanová. Pod vedením paní učitelky Markéty nakreslili tak hezké návrhy, že jsme se rozhodli je odměnit všechny.

cupcakes-vyzva

 

Výherce vyhlásíme v průběhu dne 20.9.2023

Staň se součástí našeho týmu, navrhni ten nejvíc cool a originální cupcake a my ho podle tvého návrhu zkusíme upéct.

Společně dortík ochutáme, nafotíme a zařadíme na měsíc do naší nabídky jako tvou vlastní limitku. Ty od nás navíc získáš velké předplatné na 24 cupcakes v hodnotě 1500 Kč a krabici těch svých cupcakes.

Cupcake výhry máme i pro výherce jednotlivých kategorií.

Kategorie:

  • nadšení cukráři do 8 let věku - 3x krabička 4 cupcakes na přání
  • kreativní duše do 16 let věku - 3x krabička 6 cupcakes na přání
  • velcí mlsouni bez omezení věku - 3x krabice 12 cupcakes na přání

Jak se zapojit?

Připravili jsme pro vás jedoduchý soutěžní list, ten si stáhněte, oboustranně vytiskněte, vyplňte a do 15. září odevzdejte v krámku na #vyšehradská53 nebo nám ho klidně pošlete poštou. Takovej “old school” jste nečekali, že? My už se ale strašně těšíme až se tím budeme probírat a ty nej vystavovat. (Proto jsou kontaktní údaje na druhé straně) Na pracovním listu nám řeknete jaké příchutě by měl váš cupcake mít a zároveň se ho pokusíte co nejlépe graficky ztvárnit. Můžete ho vymalovat, můžete lepit, přidávat třpytky, dělat koláže. Fantazii se meze nekladou, a to ani v použitých surovinách a kombinacích. Buďte kreativní, překvapte nás i sami sebe. Čím bláznivější a netradičnější, tím lepší. Nehledáme vanilku s čokoládou.

Absolutního výherce i výherce v jednotlivých kategoriích bude vybírat naše tříčlená porota ze všech odevzdaných soutěžních listů za cukrářskou stránku a vyváženost chutí Lelí Hnidáková za umělecký dojem ilustrátorka Veronika Děrdová a za celkový estetický dojem grafička Denisa Kokošková.

Pracovní list ke stažení zde.

Kompletní pravidla zde.

Zpět do obchodu