Podzimní pečicí výzva

cupcakes-vyzva

 

Zapojte se do soutěže #pecusleli a upečte nejoriginálnější podzimní cupcakes.

Zavažte zástěry, rozpalte trouby, zapněte šlehače na plné obrátky a upečte a ozdobte tématické podzimní cupcakes tím nejosobitějším způsobem. K tomu, abyste se mohli zapojit do soutěže stačí Vaše výtvory vyfotit na Instagram, označit fotku @leliscupcakes@hooverczsk a přidat hashtag #pecusleli.

Co je ve hře?

Hledáme šest hlavních výherců, kteří se koncem listopadu setkají s Lelí na speciálním workshopu.* Čekají vás tři hodiny cukrářské zábavy v podobě společného kreativního kurzu, zdobení, ochutnávání a možnosti zeptat se Lelí na cokoliv, co vás ohledně cupcakes a pečení zajímá. Vyhrát můžete také knihy Cupcake: Velký sen o malém dortíku a vouchery v hodnotě 500,- a 250,- na nákup či konzumaci cupcakes v obchůdku Lelí's Cupcakes.

*Workshop je plánován na úterý 24. listopadu 2020 v případě přetrvávajících bezpečnostních opatření v rámci boje proti šíření onemocnění Covid-19 bude workshop přesunut na jaro 2021 a jeho termín bude určen podle vyvíjející se epidemiologické situace. 

Jak budeme vybírat výherce?

Výherce opět společně vybere tří členná porota složená z Lenky Hnidákové alias Lelí, Kristiny Hlaváčkové, manažerky pro komunikaci firmy Candy Hoover ČR s.r.o a profesionálního fotografa Honzy Martince, který má na svědomí fotky v celé Cupcake knize.

Soutěž bude trvat od 23.10.2020 do 8.11.2020 23:59.
Všichni výherci budou poté zveřejněni nejpozději do 10.11.2020.

Tak pojďte do toho, těšíme se na všechny fotky s označením #pecusleli.

Kompletní pravidla zde.

Zpět do obchodu