Velká pečicí cupcake výzva

cupcakes-vyzva

Zapojte se do velké soutěže #pecusleli a upečte nejoriginálnější cupcakes.

Zavažte zástěry, rozpalte trouby, zapněte šlehače na plné obrátky a upečte a ozdobte Vaše cupcakes tím nejosobitějším způsobem. K tomu, abyste se mohli zapojit do soutěže stačí Vaše výtvory vyfotit na Instagram, označit fotku @leliscupcakes a @hooverczsk a přidat hashtag #pecusleli.

Pět cupcakes pojatých nejoriginálnějším způsobem poté společně vybere tří členná porota složená z Lenky Hnidákové alias Lelí, Kristiny Hlaváčkové, manažerky pro komunikaci firmy Candy Hoover ČR s.r.o a profesionálního fotografa Honzy Martince, který má na svědomí fotky v celé Cupcake knize.

A co vlastně můžete za své pečení vyhrát?

Hlavní cenou je vestavná trouba značky Hoover*, kterou sama Lelí používala při vymýšlení svých receptů do své cupcakekové kuchařky s příběhem. Vyhrát můžete také knihy Cupcake: Velký sen o malém dortíku a vouchery v hodnotě 500,- na nákup či konzumaci cupcakes v obchůdku Lelí's Cupcakes.

*Trouba značky Hoover je používaná po dobu 3 měsíců, zkontrolovaná a plně funkční, se zárukou 5 let nabývající účinnosti datem předání výherci a bude výherci zdarma přivezena a nainstalována. 

Soutěž bude trvat od 18.3. 2020 10:00 do 1.4. 2020 23:59.
Všichni výherci budou poté zveřejněni 6.4. 2020.

Pojďte se zapojit a udělat v těchto nehostinných časech svět sladším místem.

Když nám situace nedovolí pro vás péct v našem obchůdku, můžete vy péct u vás doma, udělat si radost dortíky a ještě vyhrát jednu z našich cen.

Tak pojďte do toho, těšíme se na všechny fotky s označením #pecusleli.

Kompletní pravidla zde.

Zpět do obchodu