Velká letní výzva

cupcakes-vyzva

 

Výherce vyhlásíme v průběhu dne 20.9.2023

Staň se součástí našeho týmu, navrhni ten nejvíc cool a originální cupcake a my ho podle tvého návrhu zkusíme upéct.

Společně dortík ochutáme, nafotíme a zařadíme na měsíc do naší nabídky jako tvou vlastní limitku. Ty od nás navíc získáš velké předplatné na 24 cupcakes v hodnotě 1500 Kč a krabici těch svých cupcakes.

Cupcake výhry máme i pro výherce jednotlivých kategorií.

Kategorie:

  • nadšení cukráři do 8 let věku - 3x krabička 4 cupcakes na přání
  • kreativní duše do 16 let věku - 3x krabička 6 cupcakes na přání
  • velcí mlsouni bez omezení věku - 3x krabice 12 cupcakes na přání

Jak se zapojit?

Připravili jsme pro vás jedoduchý soutěžní list, ten si stáhněte, oboustranně vytiskněte, vyplňte a do 15. září odevzdejte v krámku na #vyšehradská53 nebo nám ho klidně pošlete poštou. Takovej “old school” jste nečekali, že? My už se ale strašně těšíme až se tím budeme probírat a ty nej vystavovat. (Proto jsou kontaktní údaje na druhé straně) Na pracovním listu nám řeknete jaké příchutě by měl váš cupcake mít a zároveň se ho pokusíte co nejlépe graficky ztvárnit. Můžete ho vymalovat, můžete lepit, přidávat třpytky, dělat koláže. Fantazii se meze nekladou, a to ani v použitých surovinách a kombinacích. Buďte kreativní, překvapte nás i sami sebe. Čím bláznivější a netradičnější, tím lepší. Nehledáme vanilku s čokoládou.

Absolutního výherce i výherce v jednotlivých kategoriích bude vybírat naše tříčlená porota ze všech odevzdaných soutěžních listů za cukrářskou stránku a vyváženost chutí Lelí Hnidáková za umělecký dojem ilustrátorka Veronika Děrdová a za celkový estetický dojem grafička Denisa Kokošková.

Pracovní list ke stažení zde.

Kompletní pravidla zde.

Zpět do obchodu