Firemní nabídka

Cupcakes? Denisa je tu
pro Vás, pište,
volejte!

Cupcakes na míru

Dostupné velikosti

Cupcakes na všechny konference, tiskovky nebo meetingy! Je to perfektní dezert a to hned ve třech velikostech: mini cupcakes jsou opravdu mini, je to ideální jednohubka a určitě je doporučujeme nakombinovat i s pár klasickými nebo středními, kde se můžeme trošku víc rozvášnit se zdobením. U mini a klasických si můžete vybrat z naší stálé nabídky rovnou na e-shopu, pokud budete chtít střední velikosti, vlastní příchuť nebo design, určitě nám dejte vědět vaši představu a spolu už to vymyslíme. Klasické a střední cupcake balíme po čtyřech, šesti a dvanácti kusech. Mini po dvanácti nebo dvaceti čtyřech.

Možnosti zdobení

Rádi byste své cupcakes obrandovali? Není problém. Vaše logo můžeme vytisknout na vlaječky a vyrobit do cupcakes malé zápichy. Přizpůsobit můžeme i barvy korpusů a krémů, vytvořit krátký nápis (max 7 písmen v jednom řádku, vejdou se i dvouřádkové texty), nebo vyrobit vaše logo z potahové hmoty. Na složitější loga můžeme nechat vyrobit formičku na 3D tiskárně, ne všechna loga a motivy jdou zpracovat, proto myslete na včasnou objednávku. Na cupcakes můžeme z potahové hmoty vyrobit i různé tématické dekorace. Cupcakes vypadají skvěle na různých tácech a etažérech, které vám na vaši akci rádi půjčíme.

Cupcakes Tower

Bude vaše firma nebo značka slavit narozeniny, výročí založení nebo launchovat nový produkt? My věříme, že důvod k oslavě se vždycky najde. Cupcaková věž je dělaná přesně na tyto oslavy a to ve dvou velikostech 5 pater kam se vejde celkem 60 středních cupcakes nebo 7 pater kam se vejde 90 středních cupcakes. Cupcakes tower nabízíme jako balíček služeb, v ceně je úvodní schůzka s ochutnávkou a vybráním vhodných příchutí a zdobení - doporučujeme kombinovat tři příchutě, závoz po Praze (závoz mimo Prahu je účtován zvlášť), zapůjčení stojanu a instalace na místě.

Vánoční dárky

Vánoční večírek

Vůně čokolády, slaného karamelu a vanilky. Jen si to představte. Každý si může vybrat a zamlsat právě to na co bude mít chuť. Potěšit chuťové pohárky nikdy nebylo jednodušší.

Podívejte se na celou nabídku klasických i mini cupcakes, objednávat můžete buď přímo na e-shopu nadefinované vánoční krabičky k osobnímu vyzvednutí či doručení kurýrem, nebo nám dejte vědět na e-mail jak velký váš vánoční večírek bude a my vám už se vším pomůžeme. Nakombinujeme velikosti, příchutě i zdobení, zapůjčíme etažéry a stojany a vše vám pomůžeme na místě vystavit tak, aby vám naše malé dortíky pomohly vyčarovat nezapomenutelnou vánoční atmosféru.

 

Zpět do obchodu