BRIGHT SKIES - Sweetapolita posypky (100 g)

ROZJASNĚNÁ OBLOHA.

Prostě zářivá sranda pro Vaše zdobení cupcakes a dortů.

 

Sweetapolita dekorační posypky, 100 g.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
420 Kč
Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.22 kg
Položka byla vyprodána…
A9107383
Novinka

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 

 
Složení: moučkový cukr, cukr, palmový olej, kukuřičný škrob, glukóza, sojový lecitin, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový dextrin, snížená bílkovinová syrovátka (mléko), kakao, modifikovaný kukuřičný škrob, včelí vosk, umělá barviva (E102, E110, E127, E129, E133, E171)
 
Obsahuje mléko a sóju.
 
Vhodné pro vegetariány, bezlepkové.
 
Zpět do obchodu