Naše nabídka

Každý den pro Vás máme na obchůdku 10-12 druhů cupcakes v klasické velikosti. Bez rezervace si tedy můžete vybrat na místě až 30 kousků dle Vašeho výběru. Při objednávkách dopředu můžete vybírat ze tří velikostí: klasická, střední, či mini. U klasické a střední velikosti nejste nijak limitováni množstvím, které objednáváte, ovšem u mini je nutno vždy objednávat po 12 nebo 24 kusech (12, 24, 36, 48 atd.). Jsme také schopni tvořit různorodé speciální zdobení přímo Vám na míru, a to je možné dát na klasickou či střední variantu cupcakes.

Naše cupcakes si můžete kromě našeho krámku zakoupit také na našem e-shopu. Připravíme vám přesně ty příchutě, které si napíšete do poznámky a třeba se vám zalíbí i nějaké speciální edice cupcakes se zdobením. Pokud máte zájem o větší počet cupcakes nebo cupcakes se zdobením na míru, napište nám celou vaši objednávku přímo na e-mail leliscupcake@gmail.com, a to minimálně 3 pracovní dny dopředu.

Všechny objednávky je nutné mít potvrzené přes e-mail či telefon alespoň tři dny dopředu.

Ceny

Velké cupcakes znáte z obchůdku. Střední a mini nabízíme pouze na objednávku. Mini se dají objednávat pouze po 12 nebo 24 kusech (12, 24, 36, 48 apod.), ostatní v libovolném počtu.

ceny_FINAL2

SEZÓNNÍ NABÍDKA CUPCAKES od 22.5.

STÁLÁ NABÍDKA CUPCAKES

Zpět do obchodu