Kompletní sada CUPCAKE knih 1+2

Balíček obou dílů cupcakové bible, kniha - Cupcake 1: Velký sen o malém dortíků a kniha - Cupcake 2: Jak dělat svět sladším místem. Celkem 700 stran receptů, tipů, rad a návodů na to jak na malé roztomilé dortíčky. 

 

Skladem (>10 ks)
1 670 Kč –25 % 1 250 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.3 kg
SA103668
Tip
1 670 Kč –25 %

Kompletní edice cupcakové bible: první a druhý díl, celkem 700 stran.

 

1. KNIHA

Velká cupcaková knížka o cestě za splněným dortíkovým snem. Kromě tipů, triků a receptů, díky který budete schopni vytvořit stovky těch nejvláčnějších dortíků, obsahuje také návod na to, jak upéct dobrou crowdfundingovou kampaň. Nechybí ani celý podnikatelský příběh značky Lelí's Cupcakes. Knihu nafotil Honza Martinec, speciální osobní část navíc doprovází fotografie podvodní fotografky Lucie Drlíkové. Žádný milovník cupcakes se bez ní neobejde. 

 

CUPCAKE 1: Velký sen o malém dortíku

2. vydání, 304 stran, velký formát A4, celobarevný tisk, pevná vazba

partneři: partneři: Hoover, Nominal, Sencor a Dortisimo.cz

 

 2. KNIHA

Druhý, uzce navazující díl velké cupcakes bible. Pokud první díl nemáte, doporučujeme pořídit si nejprve ten, nebo rovnou oba najednou. Druhý díl odkazuje do prvního a navazuje na něj i stránkováním. Recepty jsou opět rozdělené do kapitol Korpusy a Krémy s doporučeným kombinaváním. Receptů v knize najdete zhruba stejné množství jako v prvním dílu, navíc se ve dvojce věnujeme inspiracím a příležitostem na jaké cupcakes tématicky dozdobit. Nechybí osobní přiběh, bonusy a malé překvapení nejen pro děti. U knih je garantované dodání do Vánoc. Přesný termín budeme znát z tiskárny až příští týden, kdy také zveřejníme termíny osobních odběrů s autogramiádou. Ježíšek to dá, nebojte. Kniha bude v předprodeji automaticky podepsaná, pokud budete chtít věnování, tak i s věnováním - napište jméno, komu má být věnována do poznámky při objednání.

Knihu nafotil Honza Martinec a pomalovala ji Veronika Děrdová.

 

CUPCAKE 2: Jak dělat svět sladším místem

1. vydání, 396 stran, velký formát A4, celobarevný tisk, pevná vazba

partneři: Hoover, Statek Dvořák, Pernerka a Darbo

Zpět do obchodu