Cupcakes na objednávku

Objednávky je nejlepší řešit e-mailem. Celé to můžete nechat na nás a napsat nám pouze téma nebo obecnou představu, klidně nám můžete poslat i referenční obrázky nebo preference na barvy a chutě. Popřípadě nám i detailně popsat vaši jasnou představu. 

Balení, etažéry, přepravky

Klasické cupcakes vám můžeme zabalit do krabiček

1 ks 15 Kč
2 ks 30 Kč
4 ks 35 Kč
6 ks 40 Kč
12 ks 50 Kč

 

Mini cupcakes vám můžeme zabalit do krabiček

20 ks 40 Kč
40 ks 50 Kč

 

K vaší objednávce Vám také moc rádi zapůjčíme etažéry, na možnosti se prosím informujte mailem, na všechny etažéry vybíráme vratnou zálohu a jejich půjčení je zpoplatněno. U větších zakázek nabízíme většinou jako bonus zdarma.

Od 35 ks je možné také balit do pekařských přepravek, které půjčujeme za vratnou zálohu.

krabicky_FINAL

Zdobení

Jednoduché - 10 Kč / ks

  • nápisy
  • číslovky
  • vykrojené tvary jako srdíčko v barvách na přání

Složitější - 20 Kč / ks 

  • motivy na přání
zdobeni-small

Svatební dort 

Rádi byste místo klasického dortu na svatbě "cupcake tower"? Máme pro vás 7 pater lásky. Svatební dort nabízíme jako balíček služeb. Pokud se rozhodnete, že ho od nás chcete, bude vás čekat svatební ochutnávka u nás v obchůdku, kde spolu vybereme nejvhodnější příchutě, barvy i zdobení a řekneme si vše podstatné k organizaci. Balíček obsahuje 90 ks středních cupcakes, zapůjčení stojanu včetně dřevěného podstavce (nemusí být), dovoz po Praze (mimo Prahu je účtovaná doprava navíc 6Kč/km, pokud se jedná o větší vzdálenost řešíme cenu za dopravu individuálně) a instalaci dortu na místě svatby. K rezervaci termínu je třeba složit zálohu 2000,-

Cena balíčku je 6900,- Pokud máte ke svatebnímu dortu specifické požadavky, větší či menší množství dortíků, může být cena upravena.

svatebni-dort_1