FAIRY TALE - Sweetapolita posypky (100 g)

LAPENI V POHÁDCE.

Pohádkové setkání s elfím mixem. Jeden z neoblíbenějších mixů, který se hodí jak pro holky tak pro kluky obsahuje čoko koule, zlalé perličky, fialové, modré a bílé základní zdobení, ale také malé bílé hvězdičky. Pohádkový mix s nádechem mořských pannen, elfů a princezen okouzlí každého na dětské oslavě nebo i svatební hostině. 

 

Sweetapolita posypky, 100 g.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
420 Kč
Kategorie: Posypky a zdobení
Hmotnost: 0.22 kg
Položka byla vyprodána…
 

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 

 
Složení: moučkový cukr, cukr, palmový olej, kukuřičný škrob, glukóza, sojový lecitin, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový dextrin, snížená bílkovinová syrovátka (mléko), kakao, modifikovaný kukuřičný škrob, pšeničný škrob, rybí želatina, včelí vosk, umělá barviva (E102, E110, E127, E129, E133,  E160b, E171, E174).
 
Obsahuje mléko a sóju a pšenici.
 
Může obsahovat stopy vajec a ořechů.
 
Minimální trvanlivost do března 2023.
Zpět do obchodu