MIDNIGHT MOON - Sweetapolita posypky (100g)

O PŮLNOCI, PŘI MĚSÍČKU.

Mix jako z noční procházky. Zlaté měsíce, malé i velké hvězdy, černé základní zdobení a zlaté slídové kousky obszvláštní jak tajuplné večery pro Vaše malé čarodějky a čaroděje, pyžamovou párty, ale i prestižní a nablýskanou Silvestrovskou oslavu.

 

Sweetapolita posypky, cukrová barevná dekorace v dóze, 100g.

 

Skladem (1 ks)
420 Kč
Kategorie: Posypky a zdobení
Hmotnost: 0.3 kg

Cukrová barevná dekorace v dóze. 

Aktuálně jsme jediní v Evropě, kdo kanadské posypky Sweetapolita prodává. V čem jsou tak specifické? Značku Sweetapolita založila v roce 2015 podobná cukrářská fanatička jako je naše Lelí. Jmenuje se Rosie a podařilo se jí vybudovat neuvěřitelné sladké impérium. Posypky jsou v mnoha barvách a kombinacích, každá nádobka má své jméno a příběh a opravdu jedinečný design. Posypky jsou uváděny vždy v limitovaném počtu a kolekcích.

Použít je můžete jako dekoraci na dorty či cupcakes přímo na krém, jako dekoraci na potahovou hmotu - na perníčky či sušenky, jako ozdobu do kaše, jogurtu či na palačinky. Větší kuličky jsou plněné čokoládou. Řada posypek obsahuje zářivé metalické barvy, což se nutně odráží i ve složení. Použijte přimněřené množství, myslete na to, že se jedná o jedlou dekoraci nikoli o doplněk stravy. 


Složení: moučkový cukr, cukr, palmový olej, kukuřičný škrob, glukóza, sójový lecitin, karnaubský vosk, dextróza, tapiokový dextrin, kakao, snížená bílkovinová syrovátka (mléko), bramborový škrob, hypromelóza, včelí vosk, hovězí želatina, umělá a přírodní barviva (E102, E110, E127, E129,E171, extrakt ze spiruliny, extrakt z jablek, extrakt z citronu, kurkuma). 

Obsahuje mléko a sóju.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

 

Doporučené datum spotřeby: 24.9. 2024 

Zpět do obchodu